.

.

ZHINI корејски Мода Чиста Боја Камен Акрилик Мушка Обетки Свадба Ангажман Модна Изјава Dangle Earring За Жените E49446

ZHINI корејски Мода Чиста Боја Камен Акрилик Мушка Обетки Свадба Ангажман Модна Изјава Dangle Earring За Жените

DEN 133.00
DEN 190.56

Од стоката
Во магацинот


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешки
Како екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.
Дизајн : Корејски Мода Чиста Боја Камен Акрилик Мушка Обетки Свадба Ангажман Модна Изјава Dangle Earring За Жени

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZHINI
Број На Модел На:
Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Големина:
3.5 см
Обетки:
Мушка Обетки Свадба Ангажман Модна Изјава Dangle Earring
жените накит:
Партија/свадбена/ангажман
Производи во категоријата