.

.

Симпатична Срцето Ангажман Прстен Се Зголеми Златна Боја Бесконечност Форма Свадба Прстени За Жените Девојка Сакаат Подароци Бакар Накит Мода

Симпатична Срцето Ангажман Прстен Се Зголеми Златна Боја Бесконечност Форма Свадба Прстени За Жените Девојка

DEN 231.00
DEN 397.92

Од стоката
Во магацинот


Симпатична Срцето Ангажман Прстен Се Зголеми Златна Боја Бесконечност Форма Свадба Прстени За Жените Девојка Сакаат Подароци Бакар Накит Мода
Бренд : Наивен Сестра
Боја : Бело Злато Позлатен,Розово Злато Боја
Големина : 5/6/7/8/9/10
Стил : Класичен,Луксузни,Мода,Тренд,Гроздобер,Романтичен

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Наивен сестра
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
NS040606
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
8мм
боја:
Роуз Злато Позлатен,Бело Злато Позлатен
Големина:
5,6,7,8,9,10
дизајн:
Свадба Прстени За Жените,Валентин Подароци
Повод:
Подарок,Свадба,Ангажман,Годишнина,Забава
Подарок за:
Љубовник,Девојка,Сопруга,Девојка,Девојка
Стил:
Тренди,Мода,Гроздобер,Луксузни,Класика
Материјал:
Бакар,ААА Кубни Циркони,Кристално
Трговија на големо:
Yes
Капка брод:
Yes
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата