.

.

YOYOYU Ѕид Decal Цитати Само Ролна Со Тоа Ѕид Налепница Модерна Кујна Винил Дома Декор Уметност Mural Отстранлив Возен Pin DIYCY369

YOYOYU Ѕид Decal Цитати Само Ролна Со Тоа Ѕид Налепница Модерна Кујна Винил Дома Декор Уметност Mural Отстранлив

DEN 192.00
DEN 249.60

Од стоката
Во магацинот


Производи За Подетални Информации :
Бренд :
YOYOYU
Материјал :
Винил ПВЦ
Точка Не :
CY369
Карактеристики :
Еко-пријателски
Бои :
40 бои
Прилагодено :
yes
Големина на :
42 X12 CM/ 57 X17 CM
Ако ви треба" custom color " ,pls ни остави порака за боја можете да изберете од нашите боја на табелата , можете да ги s крај нас на белешка за време на објектот ја потврдуваат страница и да ни испратите порака откако ќе го купите ако изберете друга боја и не се спомене барање , ние ќе ви ја испратиме како defaulut боја -црна
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Таа е поголема од информацијата

боја:
H601 Бела, Златен, H627 Сива, H607 Оган Црвена, Друга Боја
Големина:
42x12cm, 57x17cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
CY369
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
големина прилагодени:
Yes
Бои:
40 Бои
квалитет:
Висок
Производи во категоријата