.

.

Производи За Домаќинството Кујна Материјали Се Троши За Складирање Полици Стапчиња За Јадење Складирање Цевка Вентилирани И Дише Десктоп Складирање Кутија

Производи За Домаќинството Кујна Материјали Се Троши За Складирање Полици Стапчиња За Јадење Складирање Цевка

DEN 158.00
DEN 281.76

Од стоката
Во магацинот


Име : Кујнски Апарати За Домаќинство Десктоп Складирање Кутија
Стил : Модерна/Јапонски/Пастирски
Големина : 14x10cm/5.5x3.9"
Материја : Пластика-НП
Тежина : 70g
Faeatures :
I. Сосема нов и висок квалитет.
II.Компактен дизајн, преносни и удобен за употреба
III.Внатрешниот простор е голем, може да се сместат голем број на Храна.

Пакет : Безбедна и цврста сандак за секој производ.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Пластични Тип:
PP
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
Mikeshea
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Инсталација Тип:
Кат Тип
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
406P13
Употреба:
Садови
Функција:
Еко-Пријателски
Садовите Тип:
Dinnerware
Име:
Кујнски Апарати За Домаќинство Десктоп Складирање Кутија
Стил:
Модерна/Јапонски/Пастирски
Функција:
Складирање Кутија/Стапчиња За Јадење Цевка
Големина:
14x10cm/5.5x3.9''
боја:
White&Црна
Обликот:
Цилиндрични
МАТЕРИЈА:
Пластика-НП
Функција:
Еко-Пријателски
Тежина:
70g
Тип:
2
Производи во категоријата