.

.

SEMBO Блокови Smal Продавница Модел Пластични Зграда Играчка Мини Улица Продавница слаткарница Пијалак Продавница Образовни Деца, играчки, Подароци на Децата

SEMBO Блокови Smal Продавница Модел Пластични Зграда Играчка Мини Улица Продавница слаткарница Пијалак Продавница

DEN 234.00
DEN 249.12

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот
SEMBO МИНИ STREE ПРОДАВНИЦА Блокови
- Улица продавница серија
Број На Модел : 6504-6507
Пакување : без оригинални кутија за оваа цена.
Блок и Insturctions само.
Контактирајте да плаќаат екстра товарни ако треба оригиналната кутија.
Соберат сите.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Број На Модел На:
SD6076-83
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Предупредување:
Мали делови несоодветни за Деца под 3 години
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
VFblock
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Тип:
Мини улица продавница Блокови
Occassion:
Образование играчка, Дома декорација, Децата и Возрасните Подароци
Трговија на големо:
прифатете
Пад на превозот:
прифатете
Пакување:
без оригинална кутија, блокови и инструкции се вклучени
Производи во категоријата