.

.

За Huawei P20 Про Случај Флип СТП Кожен Паричник Картичка Задниот Поклопец За Huawei P20 Случај Луксузни Мобилни телефони Силиконски Funda Coque Capa

За Huawei P20 Про Случај Флип СТП Кожен Паричник Картичка Задниот Поклопец За Huawei P20 Случај Луксузни Мобилни

DEN 118.00
DEN 156.48

Од стоката
Во магацинот

За Huawei P20 Про Случај Флип СТП Кожен Паричник Картичка Задниот Поклопец За Huawei P20 Случај Луксузни Мобилни телефони Силиконски Funda Coque Capa 1.Направени Од Врвен Квалитет Материјал 2.Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон 3.Моден Дизајн, Лесен и Трајни 4.Шок-Доказ, Нула-Отпорни, Анти-Пропадна, Нечистотија-отпорни 5.Право Дупки за Говорникот и Камера На Задната 6. Compatiable Модел : За Huawei P20 Про 6.1 инчи За Huawei P20 5.8 инчен

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За Huawei P20, За Huawei P20 Про
Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Украсени
Големина:
6.1 5.8
Карактеристики:
дрво шема
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Нови добар квалитет 100%
Функција:
Стојат Паричникот Маска
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Розова,Роза,Небо Сина,Црна,Зелена
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
Жени Мажи
тип 1:
За Huawei P20 Про Случај 6.1
тип 2:
За Huawei P20 Случај 5.8
Производи во категоријата