.

.

1Set(45PCS) Шиење Игли за Шиење Иглички Поставите Дома, DIY Занаети Домаќинство Шиење Додатоци ткаенина

1Set(45PCS) Шиење Игли за Шиење Иглички Поставите Дома, DIY Занаети Домаќинство Шиење Додатоци ткаенина

DEN 201.00
DEN 211.20

Од стоката
Во магацинот


Име : игли за шиење
Материјал : метал
Големина : appox 3.4-5.5 cm
Тежина : appox на 0,9 грама
Боја : како на ист како на сликата
Пакет :
вклучувајќи ги и 1 компјутер *игли за шиење

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Три сто деведесет и три две илјади сто дваесет и седум
Употреба:
рака за шиење
Тип:
Комплет За Шиење
Производи во категоријата