.

.

ЖЕШКА НОВ Паркинг Сензор Сензор Estacionamento За E39 E85 E60 E63 E83 Сензор Aparcamiento автомобил детектор 66200306567 66200143462

ЖЕШКА НОВ Паркинг Сензор Сензор Estacionamento За E39 E85 E60 E63 E83 Сензор Aparcamiento автомобил детектор

DEN 580.80

Од стоката
Во магацинот

2 По добивањето на објектот, ние ќе се врати во својата првобитна состојба и ги вклучува сите компоненти и додатоци. Стареењето 7 до 15 дена Пред породувањето, ние ќе ви ги даде најбрзо и најдобро гарантира логистика на услуги за да го испратам до тебе / треба да наведете логистика, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат
. e Packet 1) Нормална состојба 7 To10 работни дена ќе пристигне во дестинација Русија, Украина, 7-15 работни дена во Саудиска Арабија 2) Посебните околности стигнат до одредиштето во рок од 15 до 20 работни дена Посебни околности вклучуваат двојно максималните периоди на работа, итн. Комерцијални DHL Express ЕМС SF Меѓународните Економски Парцели итн. Карактеристики на производот 1 Според оригиналната спецификација 2 Совршен натпревар со оригиналниот автомобил 3 Професионални производители имаат богато искуство и најдобар опрема за тестирање 4 стабилни перформанси и висока сигурност 5 Воспостави строга контрола на квалитетот стандарди за Гаранција 1 Секој производ поминува низ ригорозни тестирање пред доставување на специјализирана опрема 2 за секој производ е 12 месеци по-продажбата на услугата гарантира бренд автентичноста гаранција 3 Ако објектот е оштетен или делумно не успее, ве молиме контактирајте со нас За враќа 1, Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа, и мора да се обезбеди причината за враќање на нашите превозот следење на број и Aliexpress ID. Исто така, можете да одберете да го замените или враќање
За Логистика, Ние ги користиме гарантира време ефикасност логистика за да ви даде подобро искуство Ali Express без грижи 1 Нормални ситуација, пристигнуваат во рок од 16 и 35 дена 2, Освен во посебни околности, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на виша сила царински преглед политика на вредноста празниците, итн.

Таа е поголема од информацијата

OSD Language:
Русија,Руски,Француски,Англиски
Име На Модел:
Паркинг Помош
Разговор Опсег:
Стандард
Бренд Име:
TLK HENG
Тип:
Невидливи
Материјал Тип:
ABS Пластика
Големина:
Оригинална Големина
ОЕМ:
66200306567 66200143462 66202180149 66200146698
Тип На Сензор:
ултразвучно сензор
боја:
Црна
Хемиски својства:
paintable
Производи во категоријата