.

.

Сланина Tic Tac Toe Новина Цртан филм T-shirt За Мажи Срце Облик на Јајце Печати Машки Фитнес Памук Т Кошула Уникатен Врвот Tees

Сланина Tic Tac Toe Новина Цртан филм T-shirt За Мажи Срце Облик на Јајце Печати Машки Фитнес Памук Т Кошула

DEN 599.00
DEN 950.40

Од стоката
Во магацинот

Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена
5. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во парцели за капка превозот наредби.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Тоа обично трае 7-15 дена.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Продавница Промоција : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Ние може да обезбеди производот слики за вас.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени.
Добредојдовте на нашата продавница.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
Бои:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Број На Модел На:
MO1YYBacon Tic Tac Toe
Производи во категоријата