.

.

Секси Душо Долго Пром Фустани 2017 Топла Зелена Tulle Sequins Кристал Формално Вечер Фустани PD70

Секси Душо Долго Пром Фустани 2017 Топла Зелена Tulle Sequins Кристал Формално Вечер Фустани PD70

DEN 4406.00
DEN 4896.00

Од стоката
Во магацинот


Забелешка
А, Наддавање за венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline или petticoat ( покажа на слики)
Б, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина, Боја, Дизајн. Ако вашиот мерења начин се симне моите големина на табелата, ние сме среќни да се направи gown според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара. Нашите производи вклучуваат свадба наметки, деверуша фустани, цвет девојка фустани, матурски фустани, bolero, и превези.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет, и со многу добра изработка. Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде нарачана . Висок квалитет : Нашата фабрика има повеќе од 15 години сопствени направени искуство. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. Т неговиот gown може да биде сопствени направени според вашите мерења и вашата омилена боја . Трговија на големо може да се avaliable.
Добредојдовте на Нашата Продавница
Производ Фотографии
1. Големина : големината може да биде нарачана според големина информации .
>Боја Шема
>Големина На Табелата
За Нас
Ние сме професионални свадба фустани дизајн и производство на компанијата. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Се разбира, можете, исто така, може да изберете по случаен избор големина за да се одржи редот. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов .

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
YOUXI
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Кристално
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Број На Модел На:
PD70
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Големина:
Standard US Size or Custom made Size
Производи во категоријата