.

.

Карбонски Влакна Автомобил на Задното Крило Трупот Усна Спојлери За Субару XV 2011 2012 2013 2014

Карбонски Влакна Автомобил на Задното Крило Трупот Усна Спојлери За Субару XV 2011 2012 2013 2014

DEN 12936.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Спојлери
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Ширина:
20inch
Модел На Субару:
XV
Објектот Должина:
90inch
XV-Година:
2014,2011,2013,2012
Модел Година:
2011-2014
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
3kg
Име На Модел:
GT86 субару BRZ
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Производителот Дел Број:
NO
Производи во категоријата