.

.

Гроздобер Накит рачно изработени Обетки Индивидуализира Злато Единствен Едноставен Двојна Користете Монистра Шарм Pendientes Oorbellen Обетки за Жени

Гроздобер Накит рачно изработени Обетки Индивидуализира Злато Единствен Едноставен Двојна Користете Монистра

DEN 408.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот


За Продажба
★ Можете да го изберете вашиот омилен производ во трговскиот страница
★ рачно изработени време е 7 дена
★ Ако постои големо барање, ве молиме контактирајте со сервисот
★ Ако се судрите со голем национален празник, ние ќе го извести една недела однапред
За Логистика
(Види детали на логистика табела)
За Враќање
★ Ако сакате да го смените идејата за купување,јас сум среќен да прифати откажување
★ Ве молиме да се откаже во рок од 12 часа од купување
★ Обично не го прифати враќа или размена
★ Но, ако вашата нарачка има било какви прашања, ве молиме контактирајте ме
Нашиот тим напорно работи за да се обезбеди дека имате вашиот накит од навремено значи ние се започне процесот на креирање веднаш по поставување на цел.
Својства На Производот
Бренд : Originalngenu
Материјал : 14k Злато Пополнување/ 14 K се Зголеми Пополнување / 925 Sterling Silver/Бакар Позлатен Злато/Бакар Галвански се Зголеми Злато/Бакар Позлатен Сребрен
Тип : Рачно Изработени / Мода Накит
Стил : Популарни Додатоци
За луѓето : Женски Пријател / Пријателка / Мајка
Применливи сцена : Travel / Партија / Секојдневно Носење / Подарок
Спецификации : Обетки
Карактеристики
☆ рачно изработени
☆ приватна сопствени
☆ уникатна личност
☆ благороден метал материјал
☆ чисто природен бисер
Посебна Забелешка
ⅰ Сите производи се рачно изработени,ве молиме да се измери според сликата да се измери,изберете големина што ви одговара
ⅱ Сите производи се рачно изработени,ќе има мал степен на грешка,која е исто така карактеристиките на рачно изработени производи,ве молиме да се разбере
ⅲ Сите производи се рачно изработени,производство, време е за 7 дена
ⅳ Сите производи се рачно изработени,ние обично не се прифати враќа или размена на накит, освен ако грешка беше на нашата страна.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
14k злато пополнување, 14K се зголеми пополнување, 925 Фунта Сребро, Обложено Злато, Галвански се Зголеми Злато, Позлатен Сребрен
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-16
Бренд Име:
OriginaIngenu
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
14k злато пополнување
Метали Тип:
14k злато пополнување
Производи во категоријата