.

.

2018 Нова Изјава Моден Бисер Ѓердани Жените Гроздобер Јака Голема Мушка Рачно Изработени Кристал Ѓердан Ѓердани & Приврзоци Bijoux

2018 Нова Изјава Моден Бисер Ѓердани Жените Гроздобер Јака Голема Мушка Рачно Изработени Кристал Ѓердан Ѓердани

DEN 313.00
DEN 521.28

Од стоката
Во магацинот


материја : Цинк легура+кристално
Тежина : 100g
Должина : 45+6cm

Таа е поголема од информацијата

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
A11117
Бренд Име:
MayJim
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3.5 см
Метали Тип:
Олово-метални Легури
is_customized:
Yes
Функција:
прибор за облека
Компатибилност:
прибор за облека
Метали Тип:
Алуминиум
Должина:
40+6cm
Производи во категоријата