.

.

HIBRIDE Мода Црвено Кубни Циркони Капка Earring Brincos За Жените Накит Партија Подароци трговија на Големо Цена E-841

HIBRIDE Мода Црвено Кубни Циркони Капка Earring Brincos За Жените Накит Партија Подароци трговија на Големо

DEN 828.00
DEN 1104.48

Од стоката
Во магацинот


HIBRIDE Мода Црвено Кубни Циркони Капка Earring Brincos За Жените Накит Партија Подароци трговија на Големо Цена E-841
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените се Откажат обетки
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : црна позлатен пиштол
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
ГОЛЕМИНА : 5.5 CM(L)*3.5 СМ(W)
Ова е Вистинска Слика

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HIBRIDE
Број На Модел На:
E-841
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Камен:
Кубен Циркони
Пакет:
Opp вреќа/Velet Торбичка/Подарок Кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Тип На Објект:
Капка Обетки
Производи во категоријата