.

.

20PCS/Set Дрвени Играчки Смешно Игра Претендираат Реалниот Живот Cosplay Лекар Игра Играчка Стоматолог, Медицината Кутија Претендираат Лекар Игра За Деца

20PCS/Set Дрвени Играчки Смешно Игра Претендираат Реалниот Живот Cosplay Лекар Игра Играчка Стоматолог, Медицината

DEN 456.00
DEN 701.28

Од стоката
Во магацинот


За Плаќање 1. Прифаќаме само Alipay плаќање. 2. Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме да не информирате преку Aliexpress порака. Превозот Политика 1. Нашата работа е од понеделник до недела (Пекинг Време) и ќе брод вашата објект во рамките на 1-3 дена по уплатата примена. 2. Ние ќе брод објектите за вашиот Aliexpress адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса е идентична и точни. Ако треба да се промени на адресата, ве молиме да ни кажете веднаш по плаќањето направени. 3. Проценето време на испорака (во нормална состојба) : Обично тоа треба трае околу 15-45 работни денови. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, лошите временски услови, за итни случаи и така натаму. Ако во такви неочекувани услови, времето за испорака дури и ќе трае подолго време отколку во нормална состојба. Ако имате посебни побарувачката на превозот време, ве молиме да не информирате преку Aliexpress порака веднаш по ред направија. 3. Ние се обидуваме да им обезбеди на патеката број за повеќето ставки за вас. За Нас 1. Ние се посвети на себе си да се обезбеди висок квалитет на производи со разумна и само на цените, ве молиме да бидат сигурни да ги купите тука. 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака систем. Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа. 3. За секој проблем, ние секогаш може да ви даде совршено решение. Затоа ве молам не оставајте неутрален/негативни/низок НСД пред да комуницира со нас кога проблемите се случи. Уживајте во Вашата Шопинг Тука и Имаат Пријатен ден!

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
YY003
Пол:
Унисекс
Предупредување:
нема да се користи за 3-
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Стоматолошки куќа
Производи во категоријата