.

.

класичен деца бонбони боја чорапи девојка момчиња, плетени чорапи деца памук сокс бебе не се лизга сите натпревари чорапи 0-4 Години

класичен деца бонбони боја чорапи девојка момчиња, плетени чорапи деца памук сокс бебе не се лизга сите натпревари

DEN 518.00
DEN 576.00

Од стоката
Во магацинот

>>>>>>>>
Можеби интересно
>>>>>>>>>>>>>
Детали За Производот :
Точка Име : Бебе Деца Солидна Боја Памучни Чорапи Чорапи
Големина : S(0-2 Год), M(2-4 Год)
Материјал : Памук
Возраст : одговара за 0-4 Години (Само за референца)
Бои : Жолта, Сина, Црвена,Бела,Сива,Кафе, итн.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот, plz бидете сигурни дека можете да го прифати пред да нарачате.Ви Благодариме U.!!!
>>>>>>>>>>>>>
Производ Екранот
Совети : 8 Пара по пак, секоја боја 1 пар

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, S
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WZ00541
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HIBISCUSARA
Производи во категоријата