.

.

65x125mm Облаци Ѕид Налепница , Винил Облак Ѕид Уметност Детска Градинка Детска Соба , Наместен 60 Облаци Домаќинство Декорација Налепници Z278

65x125mm Облаци Ѕид Налепница , Винил Облак Ѕид Уметност Детска Градинка Детска Соба , Наместен 60 Облаци Домаќинство

DEN 287.00
DEN 382.56

Од стоката
Во магацинот

54 см) :
Секој Decal Мерки : Висина 6. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод. Decals се отстрани , но не се обновливи . * Нашата пренослив висок квалитет мет винил decals кога се применува на ѕидот се погледне насликани на! * Отстранлив ѕид decals може да се примени во речиси сите чиста, мазна, прашина и маснотии слободна површина. Ние сме искрени продавачот. Вашиот поглед за нас ќе бидат високо ценети. * Големина на decal може да биде малку поголем за да се покаже дека сите детали.
~~ ЗА ПРОИЗВОДОТ ~~ * Овој производ е еден време за апликацијата.Внимателно отстранете трансфер филм, со decal дизајн во прилог, од подлога од хартија.Направи (Што може да се сече на парчиња како што се бара. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.Го користите вашиот картичка, scrape дизајн цврсто преку филм, од центарот на дизајнот кон рабовите.Внимателно отстранете трансфер филм од decal.Ѕидот Decal-1 компјутер ;Пренос Филм - 1 компјутер;Режа -1 pc;Картичка -1 компјутер.Стап трансфер филм на дизајнот, избегнување на создавање на меурчиња колку што е можно,тогаш scrape тоа повторно и повторно, со вашата картичка.)
Превозот и Испорака Време Ние брод на светот. Искрено се надевам купувачи може да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. * Нашите decals се направени со висок квалитет отстранлив винил и се обичај се намали кога се купени.Внимателно место дизајн и филмот на вашиот дисплеј површината.5 см x Должина 12.
Добредојдовте на нашата Продавница !
Ве молиме прочитајте ги опис на производот и се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања!
За Големина (1 инч =2.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Бела, Црвена, Жолта, Портокалова, 10 Руменило, 12 Светло Сина, 13 Медиум Сина, 16 Цар Сина, 19 Green, 21 Теал, 24 Браун, 26 Државата Сива, 27 Сива, 28 Темно Сива, 29 Hydrangea Виолетова, 30 Виолетова, 31 Виолетова, 35 Меки Розова, 36 Fuchsia
Големина:
65x125mm 30pcs, 65x125mm 60pcs
Класификација:
За Ѕид,За Фрижидер,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Z278
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Бренд Име:
ZINIAN
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
20 бои
Производи во категоријата