.

.

LESF 1 Carats Круг Sona Свадба Прстен За Жените Ангажман Подарок Трендовски Накит Ангажман Прстен Прилагодување Бесплатен Превозот

LESF 1 Carats Круг Sona Свадба Прстен За Жените Ангажман Подарок Трендовски Накит Ангажман Прстен Прилагодување

DEN 1278.00
DEN 1825.92

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor
Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1.0 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Prong Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гаранција за Квалитет

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Метална боја:
Ѕвони, Ѕвони Поставува
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
LESF
Површината Ширина:
6.5 mm
Број На Модел На:
QYAENG685
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Парична казна
Функција:
моден прстени
Производи во категоријата