.

.

вертикална оска 200w правец на мелница слободни електрана ниска start up брзина на ветрот

вертикална оска 200w правец на мелница слободни електрана ниска start up брзина на ветрот

DEN 8892.00
DEN 9360.00

Од стоката
Во магацинот

Max моќ е 250watt
2.
Функција
1.Одлична гаранција од 1 години.Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени
& враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,така,ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативно
повратни информации, ако има нешто да направи да се чувствувате задоволни.

Таа е поголема од информацијата

Напон:
12V, 24V
Спецификација:
with MPPT controller, NO MPPT controller
Wattage:
100W, 200W
Број На Модел На:
Q1-200
Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
ножеви материјал:
Алуминиум
генератор:
Диск coreless генератор
ножеви број:
6
Производи во категоријата