.

.

10PCS/МНОГУ AT93C86A-10SU-2.7 93C86A СОП-8 Нови

10PCS/МНОГУ AT93C86A-10SU-2.7 93C86A СОП-8 Нови

DEN 72.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови ,можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст. Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички.
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој може да има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојде следниот пат!.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа .
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми . Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка.
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .5 V
Меморија Тип : Non-Volatile
Меморија Формат : EEPROM
Меморија Големина : 16 Kb (2 K x 8, 1 K x 16)
Часовник Фреквенција : 2 MHz
Напишете Циклус Време - Word, Page : 10ms
Меморија Интерфејс : SPI
Монтажа Тип : Surface Mount
Уредот на Пакет : соп-8
Состојба: Нови
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Материјал:
Други
Број На Модел На:
AT93C86A-10SU-2.7
Тип:
меморија
Меморија Тип:
Non-Volatile
Format Memory:
EEPROM
Напон снабдување:
2.7 V ~ 5.5 V
Температурата На Работа:
-40C ~ 85C (ТА)
Состојба:
Нови
Производи во категоријата