.

.

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs 1 Кутија 1 Пар Пакување 3D Mink Трепките Природни Crisscross Неуредна рачно изработени eyelash пакување кутија

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs 1 Кутија 1 Пар Пакување 3D Mink Трепките Природни Crisscross Неуредна

DEN 2832.00

Од стоката
Во магацинот


ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs 1 Кутија 1 Пар Пакување 3 D Mink Трепките Природни Crisscross Неуредна 100% рачно изработени eyelash пакување кутија
Само кутија
1000pcs/многу
Почитувани купувачи, можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас.
Плаќање :
Зачувам .
Инаку ќе го испратите на Стандардно. Но, тоа нестабилна поради транзит, царинските, зафатен сезона/гасена сезона и други фактори, некаде тоа е брзо и некаде тоа е бавно.
Но, во зафатени сезона, тоа може да трае подолго. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Кога можам да добијам мојот парцела?
Времето за испорака зависи од превозот на начин да одбереш.
Уживајте во вашата шопинг време, имаме добар ден!.(Додадете во кошничката еден по еден, па потоа ги плаќаат заедно во вашата кошничка)
Метод 2 : Дали има некоја забелешка или оставете порака со цел да побарате од нас да испратите стилови сакате пред да се испрати надвор. Колку време е потребно за процесот на цел?
Нормално тоа ќе трае 48 часа(во работни денови) да се процесира вашата нарачка и да го испрати надвор.
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!
Бела Whats APP : +86 15689928939
Спецификација :
Големина : 7. Јас сакам да се купи многу различни стилови, како треба да направам?
Метод 1 : Место на цел со стилови сакате директно на линкот.
Превозот :
Цел може да биде Предаден на Светот. Како да се track my парцела?
Можете да добиете на вашите следење на број на вашата нарачка, ако имате било какви прашања со следење, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе испраќање како микс
трговија на големо дека ќе reauested. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
Only Box 1000pcs, Only Box 500pcs, Only Box 300pcs, Only Box 200pcs, Only Box 100pcs, Only Box 50pcs, Only Box 40pcs, Only Box 30pcs, Only Box 20pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Број На Модел На:
BC00198
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
NAF10
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LILLYMEI
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Количина:
1000
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Целосната Во Дресот На Трепките:
3D Mink удари со камшик
Функција:
Супер меки, природни, еднократно, волумен
боја:
Црна
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни eyelash
Најголемиот Дел Цена:
Yes
Број На Модел На:
NAF10
одделение:
Редовни quanlity
Производи во категоријата