.

.

Beibehang Подводниот Свет 3D Палата Римски Делфин ТВ Ѕид Обичај Големи Mural Зелена Позадина de papel parede став quarto

Beibehang Подводниот Свет 3D Палата Римски Делфин ТВ Ѕид Обичај Големи Mural Зелена Позадина de papel parede

DEN 691.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Обичај позадини се направи на многу парчиња. Благодарение 16 стандардна големина се достапни : available : 1 квадратен метар = 140 cm (W) x 70.
Beschrijving
Beschrijving materiaal : Zijde doek над verpakking foto illustreren & #65306; bereiden де nodige алатки : Lijm, Borstel, Ролери, Schraper, Heerser, Министерството за образование и наука, handdoek/Spons schoon де muur en ervoor uw muur schoon en platte. свилен површината. ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (ширина и висина). Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Ако не сте ни овозможи вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен стандарден материјал "Блиц сребро платно" и следнава стандардна големина. водоотпорен. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета. Висок Квалитет.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 M2
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof
Материјал:
Растенијата
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,3D,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
хаи
Шема:
Флорални
is_customized:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
хаи:
13376906
Производи во категоријата