.

.

[EIOISAPRA]Национален Стил Candy Боја Чорапи Divertidos Јапонија Harajuku Чорапи Креативни Пролет Лето Чорапи Жените Памук Sokken

[EIOISAPRA]Национален Стил Candy Боја Чорапи Divertidos Јапонија Harajuku Чорапи Креативни Пролет Лето Чорапи

DEN 87.00
DEN 142.56

Од стоката
Во магацинот


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Бренд Име:
EIOISAPRA
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
6W4349 6W4350
Шаблон Тип:
B
Големина:
EU35-43,US5-8.5
Тежина:
About 33g
Место на Потекло:
JinHua,Кина
Sock Тип:
Повик,Мода
Стил:
Новина,Креативни,Мода
Карактеристики:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
Производи во категоријата