.

.

XWT462 149*83 6inch 4 lins Екран на Допир За GPS за во АВТОМОБИЛ 149mm*83mm сензор стакло Индустриска примена ова е компатибилен

XWT462 149*83 6inch 4 lins Екран на Допир За GPS за во АВТОМОБИЛ 149mm*83mm сензор стакло Индустриска примена

DEN 451.00
DEN 474.24

Од стоката
Во магацинот


трговски опис XWT462 149*83 6inch 4 lins Екран на Допир За GPS за во АВТОМОБИЛ 149mm*83mm сензор стакло Индустриска примена ова е компатибилен
Топло прашува :
Стоката е во парк!!!

Таа е поголема од информацијата

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
XWT462
Бренд Име:
ZhiYuSun
Производи во категоријата