.

.

Двојно Знамиња Пријателство Националното Знаме Метал Lapel Pin ЕУ Европска Унија

Двојно Знамиња Пријателство Националното Знаме Метал Lapel Pin ЕУ Европска Унија

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се rerurned, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ако сакате повеќе,ве Молиме кликнете на следната слика за да добиете повеќе.
Царинската :
Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.5 cm Lapel иглички Грб : Sandblasted Lapel иглички Прилог : Пеперутка затворач На lapel игли може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.Ви благодариме.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.
Производи Фотографии :
Повеќе од 200 земјата националното знаме lapel иглички се достапни.Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивните orignal услови. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот :
DHL,UPS-от,ТНТ,Fedex,EMS,E-ЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
XZBN
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Производи во категоријата