.

.

beibehang Обичај фото ѕид позадина ретро акварел ракопис англиски корејски ресторан, бар, ТВ позадина позадина 3d

beibehang Обичај фото ѕид позадина ретро акварел ракопис англиски корејски ресторан, бар, ТВ позадина позадина

DEN 724.00
DEN 1248.00

Од стоката
Во магацинот

Со иста позадина ролни.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Бренд Име:
beibehang
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Стил:
Гроздобер
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Постелнината Соба
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
15070660
Производи во категоријата