.

.

Тула шема водоотпорен самолепливи позадина студентски дом самолепливи позадина лепило тули-како налепници -27

Тула шема водоотпорен самолепливи позадина студентски дом самолепливи позадина лепило тули-како налепници -27

DEN 1098.72

Од стоката
Во магацинот

цената е една ролна од 10 метри.должина е 10 метри, ширина е 45 cm

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
ширина е 45см
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,самолепливи,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Водоотпорен
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
[email protected]
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
tongyong
Употреба:
Апарати за домаќинство
Шема:
Yes
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Други
Производи во категоријата