.

.

Полирање Првенство Четка Тркала 5pc 3мм Дијаметар Dremel Додатоци Мека Свиња /Коњ Коса Метални Чистење Полирање за Вежба Ротари Алатка

Полирање Првенство Четка Тркала 5pc 3мм Дијаметар Dremel Додатоци Мека Свиња /Коњ Коса Метални Чистење Полирање

DEN 66.72

Од стоката
Во магацинот


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Полирање Четка Алатки
3. Материјал : Свиња Коса Четка /Коњ Коса Четка
4. Големина : 52x13mm
5. Одлично за полирање накит или други метални работи ги користи.
6. Погоден за резба, оригинални камен, исто така, може да се користи за отстранување на рѓа
Пакетот вклучува :
5pcs/set * Полирање Четка Алатки

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск
is_customized:
No
Број На Модел На:
GJ0810-01
Функција:
Полирање Првенство Четка
Тип:
Полирање Четка Алатки
Материјал:
Свиња Коса Четка /Коњ Коса Четка
Обликот:
Сад Форма
Големина:
52x13mm
Месо тело дијаметар:
3.0 mm
Примена:
Полирање Накит Метал Работни Користи
Производи во категоријата