.

.

Унисекс Надворешни Работи Половината Торба Водоотпорен Мобилен Телефон Носителот Џогирање Појас Стомак Торба Жените Салата Фитнес Торба Спортски Додатоци

Унисекс Надворешни Работи Половината Торба Водоотпорен Мобилен Телефон Носителот Џогирање Појас Стомак Торба

DEN 218.00
DEN 279.36

Од стоката
Во магацинот


【Име на производ】 Мулти-функционални спортски џебови 【Материјал】 мода Т крпа + нуркање материјал 【Производ тежина】 103g 【Производ Големина】 25 (L) * 8.5 (W) cm / 9.84 "(L) * 3.35" (W) за 6.3 инчи на мобилен телефон 【Сценарио】 Велосипедизам, спортски плима, пешачење, кампување, спорт отворено, екстремни предизвици, водење 【Карактеристики】 1. Лесно, удобно, дише; 2. Употреба на мека нуркање ткаенина, се чувствуваат удобно и деликатна и флексибилни, со шок и други карактеристики; 3. Хуманизирано слушалки дупка дизајн, се задржани слушалки со микрофон дупка за човекови дизајн, може да се вежба се додека се слуша музика, да уживаат во спортот; 4. Мулти-слој ткаенина водоотпорен, три-слој на еластична водат водоотпорен материјал, ефикасно спречување пот во рака торба; 5. Мулти-функција голем капацитет простор за складирање. Главната пакет можат да се сместат 6,3 инчи под телефон, клуч, енергија снабдување, лична карта, банкарски картички, монети, пасоши и други лични предмети, вежбање повеќе лесно и лесно.

Таа е поголема од информацијата

Пол:
Унисекс
Апликацијата Позиција:
Половината
Големина:
L
Број На Модел На:
половината торба
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Balight
Производи во категоријата