.

.

2 парчиња Алуминиумска Пред Управниот Центар База за 1/18 Wltoys A949 A959 A969 A979 K929 A959-б A969-б A979-б K929-б РК Автомобил резервни делови

2 парчиња Алуминиумска Пред Управниот Центар База за 1/18 Wltoys A949 A959 A969 A979 K929 A959-б A969-б A979-б

DEN 315.00
DEN 331.20

Од стоката
Во магацинот


Употреба : Wltoys A949 A959 A969 A979 K929 A959-б A969-б A979-б K929-б
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња Истражувачки Центар База C Превозникот

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
A949 A959 A969 A979 K929 A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Пред Управниот Центар База C Превозникот
Производи во категоријата