.

.

YULUCH 2018 Нов Дизајн Дрвени рачно изработени Обетки Празен Круг Школка Злато Кука Дрвени Обетки За Жена Девојки Партија Свадба Подарок

YULUCH 2018 Нов Дизајн Дрвени рачно изработени Обетки Празен Круг Школка Злато Кука Дрвени Обетки За Жена Девојки

DEN 69.00
DEN 105.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
YULUCH
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
PC-014
Стил:
Класичен
боја:
кафена и зелена
Големина:
6.9*3 cm
Пакување:
1 пар
Производи во категоријата