.

.

CQC Тактички Глок Holster За Глок 17 19 22 23 31 32 Пиштол Holster Воена Нога Holster Лов Пиштол Пиштол Holster 3 Бои

CQC Тактички Глок Holster За Глок 17 19 22 23 31 32 Пиштол Holster Воена Нога Holster Лов Пиштол Пиштол Holster

DEN 959.00
DEN 1332.00

Од стоката
Во магацинот


CQC Тактички Глок Holster За Глок 17 19 22 23 31 32 Пиштол Holster Воена Нога Holster Лов Пиштол Пиштол Holster 3 Бои
1. Детали : Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан Одговара За : Глок 17 19 22 23 31 32 Тежина : Околу 600g Боја : Црна / Тен / Зелена Апликација : Воена / Тактички / Полицијата, Армијата Пиштол / Airsoft Пиштол / Војна Игра / Надворешна Лов 2.Пакетот Вклучува : - 1 x Holster - 1 X Flashligt Торбичка - 1 x Списание Торбичка - 1 x Нога Јамка

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
глок 17
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Полиуретански
Објектот:
Глок holster
ОДГОВАРА ЗА:
Глок 17 19 22 23 31 32
Употреба:
пиштол носат
Стил:
Десната Рака
боја:
Црна / Тен / Зелена
Тежина:
About 600g
Спорт Тип:
Лов / Стрелаштво / Airsoft Спорт ...
Место на Потекло:
Кина
Производи во категоријата