.

.

50/100pcs Срцето Круг Отстранлив DIY Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Детска Соба Декоративни Ѕид Уметност Decals Дома Ѕид Декорација

50/100pcs Срцето Круг Отстранлив DIY Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Детска Соба Декоративни Ѕид Уметност

DEN 77.00
DEN 97.92

Од стоката
Во магацинот


50/100pcs 2cm Срцето Круг Отстранлив DIY Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Детска Соба Декоративни Ѕид Уметност Decals Дома Декор За Ѕид
Опис На Производот :
Материјал : Акрилик
Стил : Модерна
Сценарија : Ѕид
Модел : Никој
Спецификација : 50 PCS,100 PCS
Класификација : За На Ѕид
Големина : 2cm / 0.78, 5см / 1.96
Карактеристики :
1. Направени од отстранлив самолепливи акрилик материјал. Животната средина пријателски,не-токсични,не мириса,безбеден за вашите деца.
2. Мал дијаметар : 2cm / 0.78 (100pcs), Голем дијаметар : 5cm / 1.96 (50pcs). Различни големини за да одговараат на вашиот простор.
3. Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, само лупам и стап! без оштетување на вашиот ѕид или мебел.
4. Без алатки, без да се расправаме. Само се држиме до било каква мазна и чиста површина. Не се држи до Пепел површина, Скршени површина, нерамна површина.
5. Мат злато/сребрена точки изгледа тренди и модерна, изгледа како огледало, погодна за расадник соба,спална соба.
Пакетот Вклучува :
50 x Голем Ѕид Налепници Или 100 x Мал Ѕид Налепница
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.
2. Поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Материјал:
Акрилик
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Класификација:
,На Ѕидот
Спецификација:
50PCS,100PCS
Сценарија:
Ѕид
Големина:
2cm / 0.78, 5cm / 1.96
Производи во категоријата