.

.

Seblasy Висок Квалитет на Модата Clavicle Шарм Синџир Ласо Легура Бесконечност Крстот Ѓердан Ѓердани & Приврзоци за Жените Colares

Seblasy Висок Квалитет на Модата Clavicle Шарм Синџир Ласо Легура Бесконечност Крстот Ѓердан Ѓердани & Приврзоци

DEN 39.00
DEN 77.76

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Seblasy
Пол:
Жените
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
NCSE080
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил :
Моден Трендовски Класичен
Квалитет:
Добар квалитет
Должина:
како Слика
Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
Брзо Експрес:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМСARAMEX Бесплатен Превозот...
Производи во категоријата