.

.

SHELI За Dell 1535 Лаптоп Плоча CN-0H281K 0H281K H281K

SHELI За Dell 1535 Лаптоп Плоча CN-0H281K 0H281K H281K

DEN 3119.52

Од стоката
Во магацинот

Инсталиран со вентилатор, wifi картичка, батерија, тастатура, допрете подлога, dvd, вклучи за да проверите дали bios-от број точни. Некои земји може да имаат висок сопствени даночни за DHL, јас f било особено превозот начин најпосакувана, ве молиме ги споделите со нас однапред, инаку ние брод во стандардниот начин. Музика за играње за да ја проверите аудио и слушалка plug ok (ок). Гаранција : 90 дена. Агенти и на големо сакаа, за рефус количество или повеќе модели, се чувствуваат слободни да контакт. Матични плочи целосно тестирани пред превозот, 90 дена гаранција за квалитет. Ние ќе ви помогне да се потврди. Се користи, оригинални и стабилни. Софистицирани техничка поддршка, совршен по-продажба на услуги

.
Карактеристики & детали за производот не може да биде 100% точно во право (тоа е само брз производ листата на чекање). Модел : За 1535 2. Ако не се сигурни, капка порака со матична плоча слики или јавете ни се. Сите меѓународни царински давачки и такси се предмет на индивидуалниот правила и прописи, и се одговорност на купувачот. Испратена 3 D mark 10. s et до ПРОЦЕСОРОТ & RAM меморија.
Внимание : CMOS/bios-от батеријата на матичната плоча ќе бидат земени, поради строгите безбедносни проверка на аеродром и custom. Видете ако батеријата може нормално полнење и празнење. 100% тестирани пред испорака. Рестартирање на Windows. Примерок достапни за евалуација. Проверете Wlan, wifi сигналот, и Интернет Сурфање функција. Бесплатен превозот (стандард превозот) : од epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух Пратката, или DHL e-commerce, зависи од дестинацијата земји, кои обично се зема околу 15-25 дена, понекогаш од 1 месец или повеќе за некои далечни земји. Потоа touch pad, usb слотови и сите светла. Вклучете Вграден екран на надворешниот екран тестирање. Ве молиме консултирајте се со локалниот обичај статистика за детали.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SHELI
Пристаништа:
usb 2.0
Чипсет:
intel hm77
Број На Модел На:
1535
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Socket 478
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Производи во категоријата