.

.

#295 цимет Чипка Лента 22colors 4yards/многу 16-35MM Широк еластична водат чипка Намали за Шиење Чипка Appliques Лента Нето Мрежа Чипка

295 цимет Чипка Лента 22colors 4yards/многу 16-35MM Широк еластична водат чипка Намали за Шиење Чипка Appliques

DEN 52.00
DEN 59.52

Од стоката
Во магацинот

За Повратни Информации 1. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Купувачот може да го промени производ слободно, но треба да ги плати сите такси превозот и данок. Ние брод објектот преку КИНА ПОСТ, EMS, EPACKET, FEDEX, ТНТ. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ве молиме секогаш вклучуваат вашите информации, како што се корисничко име и и-мејл адреса во вашата порака. Само неисправен производ ќе се нудат замена за слободни. Ви благодариме! Други 1.
Чипка Лента 4yards/многу 22colors 16-35 MM Широк водат еластична чипка Намали за Шиење Чипка Appliques Облека занаети долна облека
Материјали : најлон, spandex
Ширина : 16-35mm
(Големина на конверзија : 1 инч = 25. За Слободни Данок 1. Ние ќе бидеме благодарни ако ни дадете ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.Ништо за промет на големо, цена, испорака или цел статус, ве молиме контактирајте со нас слободно. И ако мислат дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако си ја примил нарачката. За Враќање 1. За Превозот непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир.

За Превозот 1. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме контактирајте со нас frist да ни даде шанса да се направи сте задоволни.039 инчи)
Еластичен
4 дворови/многу
Се користи за : Троседот decro, Свадба Фустан, Булчински Фустан, Градник, Edge, Lingeire, долна облека, Постелнина Сет, DIY Занает, Шиење Додатоци,. Со цел да се обезбеди за да се добие со цел ослободени од данок, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
#295
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
TMAY
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Ширина:
16-35MM
Производи во категоријата