.

.

2 парчиња Титаниум Елоксирани Кружни Barbell Потковица Прстен Носот Обрачот Уво ' Рскавица Tragus Пирсинг Labret Прстен За Унисекс Накит

2 парчиња Титаниум Елоксирани Кружни Barbell Потковица Прстен Носот Обрачот Уво ' Рскавица Tragus Пирсинг Labret

DEN 21.00
DEN 29.76

Од стоката
Во магацинот

Опис *Бренд : Xpircn *Нема Штета на Човечкото Тело *Дизајн : Шарени Потковица Прстен/Носот Обрачот Прстен/Earring/Labret Прстен *Главен Материјал : 316l Хируршки Челик *Големина : Choosable(1.2x6x3mm,1.2x8x3mm,1.2x10x3mm,1.2x12x3mm) *Боја : Choosable(Сребро,Злато,Црна,Розово Злато,Виножито) *Број на 1 Парче,Изберете бојата и големината на сакате *Пакување : Opp Вреќа *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 12 Месеци Warrenty
Плаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Yanwen Економски Воздух Mail *Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас, *За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена *Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
1.2x6x3mm, 1.2x8x3mm, 1.2x10x3mm, 1.2x12x3mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Xpircn
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10930010
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Choosable(1.2x6x3mm,1.2x8x3mm,1.2x10x3mm,1.2x12x3mm)
дизајн:
Потковица Прстен/Носот Обрачот Прстен/Earring/Labret Прстен
Материјал:
316l хируршки челик
многу:
2 парчиња
Пакување:
OPP вреќа
Метална боја:
Choosable(Сребрена,Црна,Злато,Злато Се Зголеми,Виножито)
Производи во категоријата