.

.

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Micromax Q491 2230mAh

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Micromax Q491 2230mAh

DEN 1347.84

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
yorwats
Број На Модел На:
Q491
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
2230mAh
Производи во категоријата