.

.

Дијамант Сликарство Виолина Пеперутка Шема Круг 3d diy Дијамант Везови Дигитални Кристал Дома Декор Уметност Сликарство

Дијамант Сликарство Виолина Пеперутка Шема Круг 3d diy Дијамант Везови Дигитални Кристал Дома Декор Уметност

DEN 393.00
DEN 727.20

Од стоката
Во магацинот


Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1.Полн Круг;2. Полн Плоштад .
забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка. Б. Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа самите. В ве Молиме да се спречи децата од голтање. Г. број на секој дијамант ќе бидат испратени повеќе од потребни 20-30%. опис : Име на Производ : MHD DIY дијамант слика 1. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2. Материјал : Круг смола дијамант 3. Пакување : Сите производи се во боја на кутијата 4. Длабоко дупчење област : 100% круг дијаманти. Тоа е полна со дијаманти везови 5. Дијамант : Круг дијамант (Ако y ou треба плоштадот дупчење, ве молиме оставете порака!) 6. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча. Фото Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. Доколку образецот и големина не се совпаѓаат нашата продавница вас. Ве молиме да ми кажете каков вид на дезени и големини ви се допаѓа, а ние ќе се прилагодите за вас, и да ви даде разумна цена, се добредојдени!
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве Молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.
Ви посакувам среќен шопинг, ви посакувам!
DIY дијаманти од Интернет исклучителна сликарство, за пријатели и роднини да се изразат. Од интернет Сакаат, споделување на, се соберат . Следете мојата продавница.
MHD Дијамант Везови ви Благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
round-20X30cm, round-25x40cm, round-30x50cm, round-35x55cm, round-40x65cm, round-45x75cm, round-50x80cm, round-55x88cm, square-20X30cm, square-25x40cm, square-30x50cm, square-35x55cm, square-40x65cm, square-45x70cm, square-50x80cm, square-55x88cm
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Виолина Пеперутка Шема
Име на производ:
MHD Дијамант Везови Крстот Бод
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, декорации
Ткаенина Тип:
Платно
Diamond Материјал:
Смола
Дијамант форма - факултативна:
1-коло дијаманти; 2-квадрат дијаманти
Алатки:
Остри вежба месо тело, тврда пластика, tweezer, дијамант плоча
Пополни област:
Целосна
Производи во категоријата