.

.

Моден Момче Одговараат за Свадби и Матурски Партија 24M-10T Деца Тенок Одговара Одговараат Групи Момчиња Tuxedo Формално Вест Панталони Класичен Костим лента

Моден Момче Одговараат за Свадби и Матурски Партија 24M-10T Деца Тенок Одговара Одговараат Групи Момчиња Tuxedo

DEN 1039.00
DEN 1855.68

Од стоката
Во магацинот


Домот Момче Одговараат за Свадби и Матурски Партија 24 M-10 T Деца Тенок Одговара Одговараат Групи Момчиња Tuxedo Формално Вест Панталони Класичен Костим Црна
1 : Вест + панталони + кошула =3pcs
2 : ве Молиме да изберете големина според вашето дете висина
Големина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Погодни за висина Облека должина Биста Рамо ширина Панталони должина Половината Колковите НИ cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 24 M 90 35.43 37 14.57 61 24.02 23 9.06 57 22.44 41 16.14 62 24.41 3 T 100 39.37 39 15.35 64 25.20 24 9.45 60 23.62 43 16.93 65 25.59 4 T 110 43.31 42 16.54 67 26.38 25 9.84 63 24.80 46 18.11 68 26.77 5 T-6 T 120 47.24 45 17.72 70 27.56 26 10.24 66 25.98 49 19.29 71 27.95 7 T-8 T 130 51.18 48 18.90 73 28.74 27 10.63 69 27.17 52 20.47 74 29.13 9 T-10 T 140 55.12 51 20.08 76 29.92 28 11.02 72 28.35 55 21.65 77 30.31 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
longqibao
Јака:
V Деколте
Стил:
Формално
Тип На Објект:
Блејзери
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
MJTZ002
Шаблон Тип:
Шарени
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата