.

.

Natrual Камен Smoky Quartzs 925 фунта сребро Злато Боја Мода Хривнија Накит

Natrual Камен Smoky Quartzs 925 фунта сребро Злато Боја Мода Хривнија Накит

DEN 1280.00
DEN 1391.52

Од стоката
Во магацинот


За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.
За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот , pls се чувствуваат слободни некој да ви помогне. Ве молиме погледнете внимателно во детали на слика и опис пред купување, отворен спор или лошо преглед на овие две причини, јас ќе се стави вашето име во црната листа на купувачи и да ги објавуваат, и ќе се во можност да купат некој производ во иднина.
ШОПИНГ ВОДИЧ Кога ќе ја добиете вашата цел , ние ќе испрати пакет надвор што е можно поскоро. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
18cm, 19cm, 20cm
Бренд Име:
Lii Ji
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
парична казна хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производи во категоријата