.

.

Најновите 3x8 24 Брзина на MTB Велосипед Shifter Кочница Планина Патот Велосипед Возење Велосипед Диск Кочница Држела со Shift Кабел

Најновите 3x8 24 Брзина на MTB Велосипед Shifter Кочница Планина Патот Велосипед Возење Велосипед Диск Кочница

DEN 621.00
DEN 1034.88

Од стоката
Во магацинот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Време На Испорака :
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.2 mm
Одговараат за Планински Велосипед,Патот велосипед и така натаму
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка Со Боја ракување,за Време на испорака можеби отпадоци Изгребани,
Ве молиме kinly забелешка,ние ќе ги пакет тоа и се обиде да се избегне овој проблем
Пакет Се Вклучени :
1 Пар x Велосипед Shifter Кочница
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT.

Таа е поголема од информацијата

Компоненти:
Derailleurs
Брзини:
24 Брзина
Материјал:
Легура
Бренд Име:
promend
Вкупниот Капацитет:
Derailleurs
Тип:
Conjoined НАТОПИ
Број На Модел На:
Со Shift Менувачот и кочница функција
одговараат за:
Планински Велосипед,Патот велосипед и така натаму
Производи во категоријата