.

.

VMUKSAN Бренд Мажите Влечки Дише Лето Мажите Плажа Чевли Висок Квалитет на Секојдневен Mens Плажа Влечки 2018 Нов Дизајнер Слајдови

VMUKSAN Бренд Мажите Влечки Дише Лето Мажите Плажа Чевли Висок Квалитет на Секојдневен Mens Плажа Влечки 2018

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме мерка ногата должина, како и да се избере правилната големина според вашиот метри должина. Ако ногата должина е 24cm. Ве молиме изберете големина 6 =38 тука Ако ногата должина е 24,5 цм. Ве молиме изберете големина 6.5=39 тука Ако ногата должина е 25cm. Ве молиме изберете големина 7 =40 тука Ако ногата должина е беа 25,5 cm. Ве молиме изберете size 8 =41 тука Ако ногата должина е 26cm. Ве молиме изберете големина 8.5=42 тука Ако ногата должина е 26.5 cm. Ве молиме изберете големина 9.5=43 тука Ако ногата должина е 27cm. Ве молиме изберете големина 10 =44 тука Ако ногата должина е 27.5 cm. Ве молиме изберете големина 11 =45 тука Ако ногата должина е 28cm. Ве молиме изберете големина 12 =46 тука

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Применливи место:
Внатрешна
Број На Модел На:
18033101
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
VMUKSAN
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Лето
Моден Елемент:
Занитвам
Чевли Тип:
Слајдовите
Обвивка Материјал:
Никој
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
38 39 40 41 42 43 44 45 46
Мажите Влечки:
Адвокатско Плажа Влечки
Мажите Плажа Чевли:
Адвокатско Чевли
Производи во категоријата