.

.

Ченг Heng 5 пара/торба Мода Жените Зајакот Волна Пролет, Есен Зима Дебели Топли Чорапи Мека Секојдневен Стил Слатка Dot моделот Sock

Ченг Heng 5 пара/торба Мода Жените Зајакот Волна Пролет, Есен Зима Дебели Топли Чорапи Мека Секојдневен Стил

DEN 483.00
DEN 966.72

Од стоката
Во магацинот


5 Бои, 5 Пара/ Многу Зајакот Волна помеша ткаенини , Квалитетот Е Супер Перка е
Големина е Плус големи, Слободни големина, Одговара 34 До 42

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Eur 34 To 42
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Материјал:
Кашмир,Волна,Spandex,Микрофибер
Sock Тип:
Се облекуваат
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
11.18-xiaodiandian
Објектот Должина:
Free
Шаблон Тип:
Љубовни писма и Точки, Други геометриски модели
Чорапи:
топли чорапи
Одговара сезони:
Пролет, есен зима
стил одговара:
Надворешна трговија производи
Бои:
5 бои
Производи во категоријата