.

.

Лето стил унисекс т-маица за мажи жени kpop nuest w двоен концерт у печатење о вратот кратко sleeve т кошула лабава tee кошула

Лето стил унисекс т-маица за мажи жени kpop nuest w двоен концерт у печатење о вратот кратко sleeve т кошула

DEN 587.00
DEN 994.08

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Лето стил унисекс т-маица за мажи жени kpop nuest w двоен концерт у печатење о вратот кратко sleeve т кошула лабава tee кошула
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 92cm должина 68cm
М : рамо 44cm биста 96cm должина 70cm
L : рамо 46cm биста 100cm должина 72cm
XL : рамо 48cm биста 104cm должина 74cm
2 XL : рамо 50cm биста 108cm должина 76cm

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
ZXCKPOPTS-518
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата