.

.

CEEWHY Исклучување Рамо Висока Сплит Црна Вечерни Фустани Долг Наметки за Жените Кристал Вечер Gown Vestido де Феста Долго Kaftan

CEEWHY Исклучување Рамо Висока Сплит Црна Вечерни Фустани Долг Наметки за Жените Кристал Вечер Gown Vestido

DEN 5184.00
DEN 8640.00

Од стоката
Во магацинот


Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Број На Модел На:
EGL-LG0130
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
CEEWHY
Моден Елемент:
едноставна
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Тафт
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Име на производ:
вечер фустан,пром фустан,фустан деверуша
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата