.

.

Анти удар шок Доказ Јасно Силикони Случај За LG X Power2 Перо Stylo 3 G6 Q6 V20 V30 K4 K8 K10 K20 Плус Про 2017 2018 Школка

Анти удар шок Доказ Јасно Силикони Случај За LG X Power2 Перо Stylo 3 G6 Q6 V20 V30 K4 K8 K10 K20 Плус Про

DEN 108.00
DEN 132.00

Од стоката
Во магацинот


2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
2)Ако имате било какви прашања со стоките примени, ве молиме контактирајте со нас во секое време, наместо на отворениот спор
3) Ако се Потврди Време доаѓа наскоро , но се уште не добиваат вашата нарачка , ве молиме контактирајте ме , јас ќе се прошири и датум на испорака за вас .
Шопинг Водич :
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Виза, Мастеркард, Зачувам. Ве молиме осигурете се дека пакетот е непроменети кога ќе потпис тоа . Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти добра репутација, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
Совети :
1.
Стоки и gre :
По Продажба :
1)Сите стоки преку строга тестирање пред превозот и ние гарантираме тоа е добро. Бидејќи новата царинска политика на Русија, руската клиенти треба да се пополни во примачот име и презиме во ред.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е многу важна за нас.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да се проследи во Кина, следење на број не може да се проследи во вашата земја. Во спротивно, вашиот пакет нема да се реализира успешно.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4) за оние кои ќе одлучат превозот на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(untracked информации), ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата ако не го добиете вашиот стока за долго време, бидејќи некои пост службеник не е мило да контакт примачот на untracked парцела.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
V20, K10 2017 LV5, Перо 3, Stylo 3, K10 Про, G6, X Power2 LV7, K10 Моќ, Q6 Q6A orQ6 Плус, V30, K20 Плус, K4 2017 LV1, K8 2017 LV3, K10 2018
Бренд Име:
BINYEAE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Транспарентен,Обичен
Големина:
For LG X Power2 3 G6 Q6 V20 V30 K4 K8 K10 2017 2018 LV1 LV3 LV5 LV7
Карактеристики:
Анти удар целосна заштита на кожата
Состојба:
100% нов случај
Материјал:
меки силиконски
квалитет:
Многу добро
Функција:
Персоналните,Мода
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
Луѓе:
За жени,мажи,Девојка,момче
капка-превозот:
Поддршка
Производи во категоријата