.

.

За Lexmark 950 952 954 Тонер,За Lexmark C950 X950 X952 X954 C950DE C950DTE X950DE X952DE Боја Печатач Рефил Тонер во Прав

За Lexmark 950 952 954 Тонер,За Lexmark C950 X950 X952 X954 C950DE C950DTE X950DE X952DE Боја Печатач Рефил

DEN 3839.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
тонер во прав
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
C950 X950 X952 X954
Обоени:
Yes
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
За Dell 7130 7130n 7130dn 7130cdn Печатач
Printer model 2:
За Lexmark C950 C950DE C950DTE X950DE X950DTE X952DE
Производи во категоријата