.

.

Деца Возрасни хип хоп танц женски Лабава Тенка harem Чипка Бела Комбинација Танц Кратка маица Жени, Девојки костим за перформанси Врвот

Деца Возрасни хип хоп танц женски Лабава Тенка harem Чипка Бела Комбинација Танц Кратка маица Жени, Девојки

DEN 513.00
DEN 570.24

Од стоката
Во магацинот

Деца Возрасни хип хоп топ танц женски костим за перформанси шарени plaid т кошули
Ве молиме имајте во предвид дека ова е прилагодено големина, а не Европа/САД големината. Ве молиме одберете ја големината според големина на табела
Големина S(size150cm) одговара за луѓе кои висина за 150cm.
Големина L(size170cm) одговара за луѓе кои висина за 170cm.
Моделот 170cm висина, Биста 85cm.
Само маици или Шорцеви, не се вклучуваат други.
Ако сакате да прилагодено вашиот личен објектот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги исполнуваат осврна на вашите грижи.
Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
sal2223
Јака:
О Деколте
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Сали Танц
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата