.

.

2018 Сосема Нов 3Pcs Момчиња Пролет Формално Свадба Вест Одговараат Врвен Квалитет Нежно Момчиња Polka Решетки Одговараат на Деца Свадба Одговара

2018 Сосема Нов 3Pcs Момчиња Пролет Формално Свадба Вест Одговараат Врвен Квалитет Нежно Момчиња Polka Решетки

DEN 1039.00
DEN 1855.68

Од стоката
Во магацинот


2018 Сосема Нов 2бр Момчиња Пролет Формално Свадба Вест Одговараат Врвен Квалитет Нежно Момчиња Polka Решетки Одговараат на Деца Свадба Одговара
1 : Вест + панталони + Кошула = 3pcs
2 : ве Молиме да изберете големина според вашето дете висина
Големина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Погодни за висина Облека должина Биста Рамо ширина Панталони должина Половината Колковите НИ cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 24 M 90 35.43 35 13.78 58 22.83 22 8.66 57 22.44 42 16.54 62 24.41 3 T 100 39.37 38 14.96 61 24.02 23 9.06 60 23.62 44 17.32 65 25.59 4 T 110 43.31 41 16.14 64 25.20 24 9.45 63 24.80 46 18.11 68 26.77 5 T-6 T 120 47.24 44 17.32 67 26.38 25 9.84 66 25.98 48 18.90 71 27.95 7 T-8 T 130 51.18 47 18.50 70 27.56 26 10.24 69 27.17 50 19.69 74 29.13 9 T-10 T 140 55.12 49 19.29 73 28.74 27 10.63 72 28.35 52 20.47 77 30.31 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
longqibao
Јака:
V Деколте
Стил:
Формално
Тип На Објект:
Блејзери
Пред Стил:
Станот
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
MJTZ005
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата